LOKALITA

BUĎTE V PRAZE BĚHEM NĚKOLIK MINUT

SITUACE ŠIRŠÍCH VZTAHŮ

Nejdůležitějším aspektem při výběru bydlení je lokalita a s ní spojená dostupnost práce, občanského  a  obchodního vybavení, služeb nebo možnosti sportovního vyžití. Vila Domy Babice jsou umístěny ideálně vzhledem k výše uvedenému. 

  • Metro linky C, P+R – Chodov / Opatov 20min. autem / 30min. bus
  • Centrum Prahy – 30min. autem
  • OC Chodov – 20min. autem
  • Obchodní zóna Čestlice – 10min. autem 
  • ZŠ / MŠ Babice, Babice – 5min. chůze
  • ZŠ / MŠ – Říčany – 10min. bus / 5min. autem
  • Obec Mukařov – 6 minut jízdy autem – Penny Market
  • Rozvoz online – potravin „ROHLÍK“ do obce Babice u Říčan

BABICE

Obec Babice se nachází v krásné přírodě situované v okrese Praha-východ, kraj Středočeský. Rozkládá se asi pět kilometrů východně od města Říčany. Žije zde přibližně 1 100 obyvatel. V obci se nachází známá soukromá škola Gymnázium Open Gate – Boarding School. 

Babice jsou v bezprostřední blízkosti lesů. Prostředí nabízí možnosti jízdy na kole a procházek v krásné okolní přírodě. Občanská vybavenost obce škola, školka, obchody, cukrárna a lokální hospůdka.

ŘÍČANY

Babice přímo sousedí s městem Říčany, které se nachází v okrese Praha-východ, kraj Středočeský, při hranici hlavního města Prahy zhruba 20 km jihovýchodně od jejího centra. Žije zde přibližně 15 tisíc obyvatel. Říčany protéká Rokytka a Říčanský potok, na jeho toku se ve městě nacházejí rybníky Marvánek a Mlýnský rybník.

Říčany nabízejí kompletní občanskou vybavenost včetně plaveckého bazénu, zimního stadionu, lékařů, obchodů, restaurací, služeb.

PRŮHONICKÝ PARK A OKOLÍ

V blízkosti Babic lze navtštívit Průhonický park o rozloze 250 ha, který představuje jeden z nejvýznamějších krajinných prvků jihovýchodně od Prahy. Mimo jiné se v docházkové vzdálenosti nachází dobřejovický rybní „Skalník“ obklopený krásnou scenérií břízou porostlých strání a bývalým břidlicovým lomem.

OBCHODNÍ A ZÁBAVNÍ ZONA ČESTLICE

Pouhých dvacet minut jízdy autem lze nalézt obchodní a zábavní zónu Čestlice, která nabízí celou řadou služeb a obchodů jako jsou např. OC Průhonice, OC Spektrum, Makro, KIKA, Bauhaus, Žirafa Funpark, Aquapalace aquapark a další.

Scroll to top